Állásajánlat

Aktuális álláslehetőségeink

Felvételre keresünk Gyártáselőkészítő munkatársat

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Gyártáselőkészítésben szerzett aktív tapasztalat, fémipari gyártóeszközök ismerete
  • Közép- vagy felsőfokú gépipari végzettség
  • Fémmegmunkálás területén szerzett 3 év szakmai tapasztalat
  • Önállóság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hegesztőüzemi munkatapasztalat
  • Kommunikációképes német és / vagy angol nyelvtudás
  • Keszthely környéki lakhely

Fő feladatok:

  • Beérkezett rajzok és specifikációk feldolgozása, anyagnorma, árkalkuláció készítése
  • Dokumentáció ellenőrzése hiányosságok, hibák felfedése
  • A gyártáshoz szükséges műveletek, gyártási instrukciók összeállítása, gyártási idők meghatározása
  • A gyártásához szükséges eszközök megtervezése, gyártásba adása
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, a termeléssel
  • Részvétel műszaki egyeztetésekben
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • Ajánlatok kidolgozása a megrendelők részére
  • Számlázási információk szolgáltatása, utókalkuláció készítése

Amit kínálunk:

  • Változatos gyártási technológiák megismerése
  • Hosszútávú stabil céges háttér, folyamatos fejlődéssel, szakmai kihívásokkal
  • Teljesítményarányos versenyképes bérezés
  • Lakhatási támogatás (lakás megoldható)
  • Bejárási támogatás

Jelentkezés a vincze.zoltan@vegs.hu e-mail címre elküldött szakmai önéletrajzzal vagy a 30/689-8835 telefonszámon.

Felvételre keresünk Szerkezetlakatos és CO hegesztő munkakörbe munkatársakat

Követelmények:

  • szakirányú szakmunkás képesítés
  • minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • kiváló műszaki rajz olvasási ismeretek

Amit nyújtunk:

  • bejelentett éves állás, hosszútávú munkalehetőség
  • törvény szerinti fizetett szabadság, műszakpótlék, túlórapótlék, munkaruha és
  • védőeszköz juttatás, bejárási költségtérítés
  • jutalom és egyéb béren kívüli juttatások
  • kereseti lehetőség nettó átlag 260-450.000 Ft/hó teljesítménytől függően